základná skupina A

TJ Mladosť Považská Bystrica   *   VK Podlužianka Levice   *   1.VK Púchov

                                        Púchov - Považská Bystrica      0:0 (,,)

                                        Studienka - Púchov                   0:0 (,,)

                                        Považská Bystrica - Studienka    0:0 (,,)

 

                                                                    Tabuľka skupiny

A družstvo zápasy výhry prehry sety lopty body
1.   Púchov 0 0 0 0:0    
2.   Považská Bystrica 0 0 0 0:0    
3.   Studienka 0 0 0 0:0    

 


základná skupina B

ŠVK Pezinok   *   MŠK Vranovnad Topľou   *   Palas VKLevice

                                        Pezinok - Vranov n./T.            0:0 (,,)

                                        Vranov n./T. - Palas Levice     0:0 (,,)

                                        Palas Levice - Pezinok            0:0 (,,)

 

                                                                    Tabuľka skupiny

A družstvo zápasy výhry prehry sety lopty body
1.   Pezinok 0 0 0 0:0    
2.   Palas Levice 0 0 0 0:0    
3.   Vranov n./T. 0 0 0 0:0    

 

 

 

 


základná skupina C

VK Podlužianka Levice   *   Slávia UK Dráčik Bratislava   *   ŠK Komenského Svidník

                                        Podl.Levice - Svidník               0:0 (,,)

                                        Svidník - Slávia UK Ba            0:0 (,,)

                                        Slávia UK Ba - Podl.Levice      0:0 (,,)

 

                                                                    Tabuľka skupiny

A družstvo zápasy výhry prehry sety lopty body
1.   Svidník 0 0 0 0:0    
2.   Podlužianka Levice 0 0 0 0:0    
3.   Slávia UK Bratislava 0 0 0 0:0    

 

 

 

 


základná skupina D

VM Senica    *   MŠK Žiar nad Hronom    *   MVK Snina

                                        Senica - Žiar n./H.            0:0 (,,)

                                        Žiar n./H. - Snina              0:0 (,,)

                                        Snina - Senica                  0:0 (,,)

 

                                                                    Tabuľka skupiny

A družstvo zápasy výhry prehry sety lopty body
1.   Senica 0 0 0 0:0    
2.   Žiar n./H. 0 0 0 0:0    
3.   Snina 0 0 0 0:0